8282

вартість дзвінка за тарифами вашого оператора

Реєстрація | Вхід

Питання та відповіді

Нові параметри супутникового прийому для телеканалів
Параметри супутникового мовлення телеканалів 1+1, ПлюсПлюс, Уніан, Бігуді, Music Box, O-TV:
 • cупутник - Astra 4A (SES Sirius). У деяких моделях тюнерів може називатися «Sirius 2/3» та «Sirius 4»;
 • орбітальна позиція - 5° сх. д.(E)(у деяких тюнерах може позначатись як 4.8°);
 • частота - 11766 МГц;
 • символьна швидкість – 27,5 Мсимв/с (MSymb/s) або 27500 ксимв/с (ksymb/s);
 • поляризація - горизонтальна (H);
 • FEC - ¾;
 • модуляція - DVB-S (QPSK).

Параметри супутникового мовлення телеканалів СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2, QTV, 24 канал, ТОНІС:
 • cупутник – AMOS-3. У деяких моделях тюнерів може називатися «AMOS», «AMOS 1», та «AMOS 2»;
 • орбітальна позиція - 4°W;
 • частота – 11 176 МГц;
 • символьна швидкість - 30,0 Мсимв/с (MSymb/s), або 30000 ксимв/с (ksymb/s);
 • поляризація - горизонтальна (H);
 • FEC - ¾;
 • модуляція - DVB-S (QPSK).
При скануванні транспондера не з'являється ще один канал "1+1" у списку телеканалів
Найімовірніше, канал "1+1" з'явився у списку радіоканалів. Видаліть його, будь-ласка (порядок дій - згідно інструкції з видалення телеканалів, тільки треба обрати радіоканали), та перескануйте транспондер ще раз. Після цього телеканал "1+1" повинен з'явитись у кінці списку телеканалів.
Після сканування з новими параметрами канал "1+1" з'явився у списку, але на ньому немає зображення
Замість частоти 11766 введіть частоту 11765 та проскануйте канали ще раз. У кінці списку каналів з'являться "1+1", "ТЕТ", "2+2", "Уніан", "Бігуді", "ПлюсПлюс", "Music Box" та ін. Після цього видаліть зі списку раніше додані телеканали і залиште щойно проскановані. На щойно доданому каналі "1+1" зображення повинно з'явитись
Які зміни у сфері телебачення відбуватимуться у найближчий час, як допоможе мені цей ресурс?
У 2016-2017 роках більш ніж 40 українських телеканалів змінюють параметри супутникового мовлення. Зміни викликані об’єктивними причинами, зокрема, закінченням строку експлуатації окремих супутників. Telemaster збирає та публікує нові параметри мовлення та інструкції з налаштування телеканалів з новими параметрами супутникового мовлення. Крім того, у 2017р. заплановане повне відключення аналогового телевізійного мовлення (термін повного відключення до 30 червня 2017р.). Користувачам аналогового телевізійного мовлення доведеться вибирати альтернативні варіанти прийому та перегляду телевізійних програм. Наш ресурс допоможе у виборі майстра для встановлення або ремонту телевізійної антени, тюнера, телевізора.
Як користуватися сайтом telemaster.com.ua?
На сайті telemaster.com.ua розміщуються інструкції телеканалів по налаштуванню нових параметрів мовлення на тюнерах супутникового ТБ. Інформація буде оновлюватися у вигляді текстових і відео інструкцій для телеглядачів. За допомогою інструкцій ви зможете переналаштувати ваш ТВ тюнер самостійно. У розділі «Знайти провайдера» ми розміщуємо перелік ТВ провайдерів, з якими українські канали мають домовленість про ретрансляцію. Телеглядачі, які потребують допомоги майстра для переналаштування тюнера та / або інших робіт з налагодження, ремонту телевізора, тюнера, антени, можуть розмістити заявку на сайті telemaster.com.ua або за телефонами 8282 / 0 800 50 8282. Розміщення заявки безкоштовне – ви платите лише майстру за його роботу.
Чи можу я викликати конкретного Майстра?
Ми розподіляємо заявки в регіонах України автоматично серед всіх вільних зареєстрованих майстрів. Ми візьмемо Ваше побажання до уваги, однак не можемо гарантувати, що заявку отримає конкретний майстер.
Скільки буде коштувати перелаштувати параметри українських каналів?
Мінімальна вартість заявки 300 грн., що включає виїзд майстра на місце знаходження обладнання в узгоджену з клієнтом дату і проміжок часу, проведення діагностики прийомної системи (антена, тюнер, розводка), настройка нових параметрів українських телеканалів на ОДНІЙ одиниці обладнання АБО мінімальне коригування вже встановленої антенної системи при можливості прямого доступу майстра до її елементів (без заміни комплектуючих). Остаточна вартість робіт визначається Майстром після діагностики на місці.
Як я можу відмовитись від оформленої заявки?
Зателефонуйте операторам Telemaster за телефонами 8282 / 0 800 50 8282 та повідомте їх.
Як переналаштувати супутникові канали самостійно?
Прийом супутникового телебачення ведеться через тюнер. Тюнер – це невеликий пристрій, що під’єднано до телевізора. На передній панелі тюнера знайдіть назву моделі вашого тюнера. Після цього знайдіть ваш тюнер у списку тюнерів. Якщо вашого тюнера немає у списку, можливо, він належить до моделі, що не дуже поширена на ринку, або до застарілих моделей. У цьому випадку пропонуємо скористатись загальною інструкцією (текст / відео), або звернутись по допомогу до майстра.
Я не знайшов інструкцію до свого тюнера, що робити?
Ми розмістили на сайті інструкції до найбільш поширених моделей тюнерів, що використовуються зараз в Україні. Можливо, ваш тюнер належить до моделі, що не дуже поширена на ринку, або до застарілих моделей. У цьому випадку пропонуємо скористатись загальною інструкцією (текст / відео), або звернутись по допомогу до майстра.
Як мені знайти майстра?
Перейдіть до розділу «Знайти майстра». У віконці пошуку введіть назву вашого населеного пункту. Натисніть «Знайти майстра» під віконцем пошуку. Ви перейшли на сторінку зі списком майстрів, що обслуговують ваш населений пункт. Розмістіть заявку на виклик майстра або зателефонуйте за коротким номером 8282. Telemaster передасть ваше замовлення вільному майстру у вашому районі. Послуга виїзду майстра платна. Орієнтовні ціни на послуги майстрів ми розмістили на сайті, однак точну ціну встановить майстер, виходячи з характеру та обсягу робіт.
Як викликати майстра?
У разі, якщо вам необхідна допомога майстра, зробіть наступне:
 1. перейдіть на сторінку «Знайти майстра» ;
 2. введіть назву вашого населеного пункту у вікні пошуку;
 3. розмістіть заявку на виклик майстра або зателефонуйте за коротким номером 8282
Мого міста немає у списку населених пунктів, як мені викликати майстра?
Ми намагаємось знайти майстрів у всіх районах України. Може статись, що у кількох нечисленних районах на даний момент немає майстрів (майстер у відпустці, хворіє, тощо). У такому випадку пропонуємо шукати майстрів у найближчих районах.
Як скасувати / перенести виїзд майстра?
Після оформлення заявки вам надійде смс повідомлення з вашим номером заявки та контактами майстра. Щоб скасувати замовлення або змінити дату та час приїзду майстра зателефонуйте майстру та повідомте його.
Як оплатити заявку?
Telemaster не бере платні за розміщення заявки. Telemaster надає для вашої інформації орієнтовні ціни на вартість робіт. Оскільки точний характер поломки визначає майстер на місці, саме майстер розраховує вартість ремонту. Оплата за виконану заявку передається майстру за роботи, виконані на місці, або сервісному центру у випадку ремонту обладнання в сервісі.
Що робити, якщо майстер не приїхав або виконав роботу неякісно?
Повідомте про це Telemaster – передзвоніть нам за телефонами 8282 або 0 800 50 8282, оператор перевірить Вашу заявку. Ви можете оцінити роботу майстра за допомогою рейтингу або відгуку на сторінці майстра. Сайт залишає за собою право модерації рейтингів і відгуків.